Sukcesy

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017

 

Osiągnięcia uczniów w roku 2016-2017.doc

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016

 

Osiągnięcia uczniów w roku 2015-2016.doc

  

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015

 

Osiągnięcia uczniów w roku 2014-2015.doc

  

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2013/2014

 

Osiągnięcia uczniów 2013-2014.doc

 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/2013

 

Wojewódzki Konkurs "Po angielsku na klawiaturze"
Nauczyciel odpowiedzialny: Anna Olender, Ewa Zdrowak
Laureaci: II miejsce - Natalia Wyroba
Olimpiada Przedszkolaków
Nauczyciel odpowiedzialny: Alina Jamrozik, Krystyna Szromczyk
Laureaci: Marek Gacki - I miejsce bieg 50m, Natalia Pomorska – III miejsce bieg 50m, Karol Michalik – IV miejsce skok z miejsca, Lena Olender – I miejsce skok z miejsca, Natalia Szmagaj – I miejsce rzut do bramki, Bartek Wyroba – III miejsce strzał do bramki, Maciek Bartkiewicz – I miejsce skoki zawrotne przez ławeczkę, Amelia Tomala – II miejsce skoki zawrotne przez ławeczkę, Marlena Winiarska, Maciek Cejner, Maciek Bartkiewicz – II miejsce sztafeta biegowa, Nadia Pomorska, Amelia Tomala, Julia Szweda – I miejsce sztafeta
Czwórbój Lekkoatletyczny
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Laureaci: II miejsce dziewczęta - Natalia Rom, Katarzyna Ulczok, Natalia Ulczok, Weronika Jasek, Weronika Wojciech, Anna Kowalska; II miejsce chłopcy - Krzysztof Lorek, Błażej Faruga, Kamil Biernat, Miłosz Flasz, Patryk Biel, Michał Piosik
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II
Nauczyciel odpowiedzialny: Magdalena Komraus
Laureaci: Aleksandra Szafron, Natalia Wyroba, Paweł Grabowski, Aleksandra Waloszek, Zuzanna Nycz, Karolina Gorczok, Paweł Szajkowski i Sandra Grzesica
Powiatowy Konkurs Recytatorski
Nauczyciel odpowiedzialny: Michalina Madeja
Laureaci: wyróżnienie - Karolina Kubica
Konkurs Literacki "ŚLĄSKIE ZWYCZAJE W MOIM DOMU"
Nauczyciel odpowiedzialny: Joanna Arendarczyk
Laureaci: II miejsce - Arkadia Kóska, wyróżnienie - Martyna Krawczyk
Gminny Konkurs Matematyczny
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Waloszek
Laureaci: w kategorii klas V: I miejsce - Aleksandra Szafron, Aleksandra Waloszek oraz Nicol Ryszka, II miejsce - Jakub Puda, III miejsce - Jakub Libera; w kategorii klas VI: II miejsce - Anna Kowalska
Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Waloszek
Laureaci: 9 miejsce - Aleksandra Waloszek, 12 miejsce - Aleksandra Szafron
Gminny Turniej Piłki Ręcznej
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Laureaci: I miejsce
Gminny Konkurs Języka Angielskiego
Nauczyciel odpowiedzialny: Ewa Zdrowak
Laureaci: w kategorii klas V: II - Magdalena Mynarska, III miejsce - Aleksandra Szafron (Va); w kategorii klas VI: I miejsce - Anna Kowalska
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Waloszek
Laureaci: wyróżnienie: Aleksandra Szafron (Va), Anna Kowalska (VI).
Powiatowy Konkurs Plastyczny "PORTRET MOJEJ MAMY"
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Laureaci: wyróżnienie: Aleksandra Waloszek (Va), Natalia Libera (III).
Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Literacki "Zachowaj trzeźwy umysł"
Nauczyciel odpowiedzialny: Agnieszka Morkisz
Laureaci: wyróżnienie: Aleksandra Waloszek, Krzysztof Wojciech
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy - Język polski z elementami historii
Nauczyciel odpowiedzialny: Michalina Madeja
Laureaci: awans do II etapu: Anna Kowalska, Natalia Ulczok
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy - Matematykai z elementami przyrody
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Waloszek, Joanna Piosik
Laureaci: awans do II etapu: Aleksandra Waloszek, Aleksandra Szafron
Powiatowy Konkurs Gwarowy
Nauczyciel odpowiedzialny: Alina Kuszek
Laureaci: wyróżnienie - Adrian Pękala (kl. III)
Gminny Konkurs Czytelniczy "Król Maciuś I"
Nauczyciel odpowiedzialny: Michalina Madeja
Laureaci: I miejsce - zespół: Nicol Ryszka, Aleksandra Waloszek, Aleksandra Szafron, Magdalena Mynarska (kl. Va)
Ogólnopolski Konkurs "Oxford Historia"
Nauczyciel odpowiedzialny: Anna Gil
Laureaci: laureaci I stopnia: Magdalena Mynarska, Aleksandra Szafron, Aleksandra Waloszek
Ogólnopolski Konkurs "Oxford Matematyka"
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Waloszek
Laureaci: Laureatka I stopnia z wyróżnieniem - Aleksandra Szafron, laureaci I stopnia - Jakub Puda, Aleksandra Waloszek, Arkadia Kóska, Anna Kowalska
Powiatowy Konkurs Plastyczny „ Przyleciały Anioły”
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Laureaci: nagroda główna Głosu Pszczyńskiego - Katarzyna Maroszek (Va), I miejsce - Natalia Libera (III), wyróżnienia - Aleksandra Waloszek i Jakub Libera (Va)
Konkurs Gminnego Centrum Kultury na formę z masy solnej
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Laureaci: I miejsce - Nicol Ryszka (Va), II miejsce - Marcin Boryczka (VI), III miejsce - Marysia Malcher (Va); wyróżnienia - Michał Boryczka (III), Olga Orkisz (IV), Dominika Mińkowska (IV), Zuzanna Nycz (IV), Klaudia Kalarus (IV), Paulina Błachut (IV)
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny na projekt maskotki organizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 im. Bronisława Malinowskiego w Woli
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Laureaci: wyróżnienie - Paulina Błachut (IV), Jakub Libera (Va), Eryk Dziedzic (Va)
Gminny Turniej Siatkówki
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Laureaci: III miejsce dziewcząt - Natalia Ulczok, Wiktoria Sajdok, Bogumiła Capek, Natalia Rom, Anna Kowalska, Katarzyna Ulczok, Weronika Jasek, Katarzyna Maroszek, Aleksandra Waloszek, Weronika Wojciech
II miejsce chłopców - Kamil Biernat, Błażej Faruga, Krzysztof lorek, Michał Siuta, Tomasz Krasoń, Krzysztof Wojciech, Błażej Madeja, Damian Droździk, Jakub Libera, Dawid Skarboń
Gminny Turniej Tenisa Stołowego
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Laureaci: I miejsce - Natalia Ulczok, II miejsce – Wiktoria Sajdok, IV miejsce – Emilia Szypuła, II miejsce chłopcy drużynowo - Kamil Biernat, Michał Siuta, Jakub Libera
Ogólnopolski Konkurs Straży Pożarnej
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Laureaci: I miejsce w tapie powiatowym - Paweł Grabowski (Vb)
Gminny Konkurs Czytelniczy dla klas drugich
Nauczyciel odpowiedzialny: Beata Saternus
Laureaci: I miejsce - Marlena Targowska, Dawid Morkisz, Patrycja Jagos
Gminny Turniej Wiedzy o Ruchu Drogowym
Nauczyciel odpowiedzialny: Urszula Ryszka
Laureaci: III miejsce drużyna - Kamil Biernat, Michał Siuta, Szymon Kamiński
Gminny Konkurs Wiedzy o Regionie
Nauczyciel odpowiedzialny: Joannna Arendarczyk
Laureaci: I miejsce zespół - Anna Kowalska, Natalia Ulczok, Błażej Madeja, Błażej Faruga, Bogumiła Capek, Małgorzata Kuszek
Powiatowy Konkurs Literacko-Plastyczny Święto Polskiej Niezapominajki „ Moje miejsce na ziemi”
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Laureaci: nagroda - Aleksandra Waloszek (Va), Natalia Libera (III); wyróżnienie - Katarzyna Maroszek (Va)
Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny
Nauczyciel odpowiedzialny: Michalina Madeja
Laureaci: awans do II etapu - Anna Kowalska, Arkadia Kóska, Aleksandra Waloszek, Aleksandra Szafron

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2010/2011

Ogólnopolski Konkurs Malarski "Cztery pory roku"
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Laureaci: I miejsce: Aleksandra Waloszek
XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Powódź, pożar, dniem czy nocą, straż przychodzi Ci z pomocą"
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Laureaci: I miejsce: Aleksandra Waloszek
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Pocztówka z wakacji"
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Laureaci: I miejsce: Michał Piosik
Gminny Konkurs Czytelniczy" W świecie bajek pana Perraulta"
Nauczyciel odpowiedzialny: Bożena Taska
Laureaci: II miejsce: zespół z klasy II
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Test Matematyka Plus”
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Waloszek
Laureaci: laureat III stopnia: Aleksandra Waloszek, Jakub Puda, Magdalena Mynarska
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Niezapominajka"
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Laureaci: nagroda: Aleksandra Waloszek
Powiatowy konkurs Literack "Niezapominajka"
Nauczyciel odpowiedzialny:  
Laureaci: wyróżnienie: Aleksandra Waloszek
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Nasz Papież Jan Paweł II”
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Laureaci: wyróżnienie: Natlia Wyroba, Michał Piosik
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Zachowaj trzeźwy umysł"
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Laureaci: wyróżnienie: Magdalena Mynarska, Aleksandra Waloszek
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tęcza"
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Laureaci: wyróżnienie: Magdalena Mynarska
Powiatowe Mistrzostwa Tenisa Stołowego
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Laureaci: I miejsce dziewcząt: Joanna Kamińska, Natalia Ulczok, Weronika Ulczok
Gminny Turniej Wiedzy o Regionie
Nauczyciel odpowiedzialny: Michalina Madeja
Laureaci: I miejsce zespołowo: Weronika Ulczok, Klaudia Kempka, Monika Maśka, Fabian Morkisz, Adrian Cholewa
Gminne Zawody Piłki Ręcznej
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Laureaci: I miejsce: drużyna dziewcząt
Gminny Turniej Tenisa Stołowego
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Laureaci: I miejsce: drużyna dziewcząt (Joanna Kamińska, Natalia Ulczok, Weronika Ulczok)
Gminne Zawody Piłki Ręcznej
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Laureaci: II miejsce: drużyna chłopców
Gminny Turniej Tenisa Stołowego
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Laureaci: II miejsce: drużyna chłopców (Fabian Morkisz, Przemysław Niesyto, Patryk Bieroński)
Gminne Zawody Piłki Siatkowej
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Laureaci: II miejsce: drużyna dziewcząt
Gminne Konkurs Czytelniczy
Nauczyciel odpowiedzialny: Michalina Madeja
Laureaci: II miejsce drużynowo: Małgorzata Kuszek, Anna Kowalska, Błażej Madeja
Gminne Zawody Szachowe
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Laureaci: III miejsce drużynowo: Kinga Faruga, Krzysztof Kowalski, Aleksandra Waloszek
Gminny Turniej Gier i Zabaw
Nauczyciel odpowiedzialny:  
Laureaci: III miejsce dla szkoły
Gminne Biegi Sztafetowe
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Laureaci: III miejsce drużynowo: dziewczęta
Gminne Biegi Sztafetowe
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Laureaci: IV miejsce drużynowo: chłopcy
Gminne Zawody Piłki Siatkowej
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Laureaci: III miejsce drużynowo: chlopcy
Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Laureaci: V miejsce dla szkoły
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Z przyrodą na ty"
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Laureaci: nagroda: Błażej Madeja
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Przyleciały anioły"
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Laureaci: I miejsce:Katarzyna Tatoj
Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek
Nauczyciel odpowiedzialny: Emilia Zbozień
Laureaci: I miejsce: Arkadia Kóska
Otwarte Zawody Pływackie
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Laureaci: II miejsce: Arkadia Kóska
XIII edycja Ogólnoplskiego Konkursu Plastycznego Powódź, pożar, dniem czy nocą, straż przychodzi Ci z pomocą"
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Laureaci: II miejsce: Natalia Szostok

 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2009/2010

Gminny Konkurs dla klas II "Co wynika z przygód koralika"
Nauczyciel odpowiedzialny: Mirosława Morkisz
Laureaci: II miejsce zespołowo: Aleksandra Waloszek, Nicol Ryszka, Julia Kosma
XI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Wiatr, wypadek, ogień, woda - strażak zawsze rękę poda"
Nauczyciel odpowiedzialny: Mirosława Morkisz
Laureaci: I miejsce - Aleksandra Waloszek
I Powiatowy Konkurs Plastyczny na Świąteczną Kartkę Wielkanocną
Nauczyciel odpowiedzialny: Mirosława Morkisz
Laureaci: II miejsce - Aleksandra Waloszek
Powiatowy Wielkanocny Konkurs Plastyczny "Pisanka Wielkanocna"
Nauczyciel odpowiedzialny: Mirosława Morkisz
Laureaci: Wyróżnienienie: Aleksandra Waloszek
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Kartka świąteczna"
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Laureaci: Wyróżnienie Krzysztof Grabowski
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "W krainie Majów..."
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Laureaci: Praca Kingi Faruga została zakwalifikowana do ogólnopolskiej wystawy.
Gminny Konkurs Plastyczny "Miś"
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek, Mirosława Morkisz
Laureaci: I miejsce Łukasz Krawczyk, II miejsce Mateusz Charnas, III miejsce Marzena Gawlińska
Gminny Turniej Gier i Zabaw
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek, Mirosława Morkisz
Laureaci: II miejsce zajęła drużyna uczniów klas I-III
Międzygminny Konkurs Recytatorski
Nauczyciel odpowiedzialny: Michalina Madeja
Laureaci: I miejsce zajęła Martyna Malcher
Konkurs Biblijny
Nauczyciel odpowiedzialny: Emilia Zbozień
Laureaci: Do etapu rejonowego zakwalifikowali sie Martyna Malcher, Martyna Wójcik, Karol Arendarczyk
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Test Matematyka Plus"
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Waloszek
Laureaci: laureat II stopnia Karol Sobczuk
III Barborkowe Potyczki Gawedziarzy
Nauczyciel odpowiedzialny: Michalina Madeja
Laureaci: wyroznienie Martyna Malcher
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Przyleciały Anioły"
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek, Mirosława Morkisz
Laureaci: Wyróżnienia: Aleksandra Waloszek, Arkadia Kóska, Karol Arendarczyk, Martyna Wójcik
III Barbórkowe Potyczki Gawędziarzy
Nauczyciel odpowiedzialny: Michalina Madeja
Laureaci: Wyróżnienie Martyna Malcher
Gminny Konkurs Plastyczny "List do Świętego Mikołaja"
Nauczyciel odpowiedzialny:  
Laureaci: III miejsce Magdalena Mynarska, wyróżnienie Błażej Madeja.
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "W krainie śniegu i mrozu"
Nauczyciel odpowiedzialny: Mirosława Morkisz
Laureaci: Na konkurs wysłano prace: Aleksandry Waloszek i Magdaleny Mynarskiej
Szkolny Konkurs "Choinka moich marzeń"
Nauczyciel odpowiedzialny: Mirosława Morkisz
Laureaci: I miejsce Patryk Cholewa, Aleksandra Waloszek, Magdalena Mynarska, Sebastian Żurek, Arkadia Kóska. II miejsce Artur Łukaszek, Cyprian Krasoń, Wiktoria Winiarska, Łukasz Krawczyk III miejsce Angelika Bartkiewicz. Wyroznienia: Gracjan Demczuk, Maciej Kumorek, Marzena Gawlińska.
Gminny Turniej Szachowy
Nauczyciel odpowiedzialny: Beata Ligęza
Laureaci: II miejsce wywalczyli uczniowie: Sebastian Siwek, Damian Charnas, Ezdrasz Płonka, Patryk Michalik
Rejonowy Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego 972-1514"
Nauczyciel odpowiedzialny: Renata Patyk
Laureaci: Damian Charnas IV miejsce, Karol Arendarczyk VI miejsce, Karol Sobczuk VII miejsce. Uczniowie zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego.
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tęcza"
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek, Mirosława Morkisz
Laureaci: w kategorii "Maluch" wzięli udział uczniowie klas I-III: Arkadia Kóska, Kowalska Anna , Natalia Rom, Michał Piosik, Kasia Tatoj, Wiktoria Sajdok, Ola Waloszek, Magda Mynarska, Ola Ryguła W kategorii " Młodzik" uczniowie klas IV-VI: Karol Arendarczyk, Ezdrasz Płonka, Klaudia Płonka, Ela Kuszek, Dominika Kuszek, Paulina Germanek, Martyna Malcher, Patrycja Rom, Martyna Wójcik, Aneta Wojtala
Konkurs Interdyscyplinarny
Nauczyciel odpowiedzialny: do II etapu rejonowego zakwalifikowali się: Martyna Malcher i Karol Sobczuk
Laureaci: dziewczynki I miejsce, chłopcy II miejsce
Gminny Turniej Tenisa Stołowego
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Laureaci: dziewczynki I miejsce, chłopcy II miejsce
Powiatowy Konkurs Plastyczny na Maskę Karnawałową
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek, Mirosława Morkisz
Laureaci: II miejsce Magdalena Mynarska, III miejsce Kinga Faruga. Wyróżnienia: Maria Malcher, Nicol Ryszka
Gminny Turniej Mini-siatkówki
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Laureaci: chłocy II miejsce: Rafał Jnosz, Łukasz Nycz, Rafał Smutkowski, Ezdrasz Płonka, Fabian Morkisz,Przemek Niesyto, Marcin Domżoł, Kamil Czarnynoga, Sebastian Siemianowski, Karol JasekIIIm dziewczęta: Patrycja Rom, Martyna Wójcik, Gosia Faruga, Natalia Soból, Dominika Gwóź dź, Karolina Firganek, Monika Maśka, Weronika Ulczok, Ela Kuczek
Powiatowu Turniej Tenisa Stołowego
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Laureaci: I miejsce drużyny dziewcząt, Indywidualnie: Joanna Kamińska - Im, Weronika Ulczok - IIIm, Natalia Ulczok - Vm
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Przygoda tuż za progiem"
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Laureaci: Aleksandra Waloszek - nagroda główna
Powiatowy Konkurs Literacki "Przygoda wakacyjna"
Nauczyciel odpowiedzialny: Mirosława Morkisz
Laureaci: Magdalena Mynarska - wyróżnienie
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Święto Plonów"
Nauczyciel odpowiedzialny: Mirosława Morkisz
Laureaci: Aleksandra Waloszek, Magdalena Mynarska - nagroda, Maria Malcher, Nicol Ryszka - wyróżnienie
Gminny Konkurs Matematyczny
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Waloszek
Laureaci: III miejsce - Piotr Kolonko
Gminny Konkurs Humanistyczny
Nauczyciel odpowiedzialny: Michalina Madeja
Laureaci: IV miejsce - Krzysztof Kowalski

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2008/2009

Gminny Konkurs Plastyczny "Sport dla wszystkich"
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Udział: uczniowie klas I-VI
Laureaci: Aleksandra Waloszek - I miejsce
Gminny Konkurs Plastyczny "Portret mojej mamy"
Nauczyciel odpowiedzialny: Bożena Krasoń, Mirosława Morkisz
Udział: uczniowie klas Ia i Ib
Laureaci: Magdalena Mynarska, Aleksandra Waloszek - nagrody, Kuba Puda - wyróżnienie
Powiatowy Konkurs Plastyczno-Literacki "Niezapominajka - pamiętajmy o niepełnosprawnych"
Nauczyciel odpowiedzialny: Mirosława Morkisz
Udział: uczniowie klasy Ia
Laureaci: Aleksandra Waloszek - nagroda w konk. literackim, Magdalena Mynarska - nagroda w konk. plastycznym, Aleksandra Waloszek - wyróżnienie w konk. plastycznym
Gimnny Konkurs na Marzannę
Nauczyciel odpowiedzialny: Mirosława Morkisz i Bożena Krasoń
Udział: uczniowie klas Ia i Ib
Laureaci: Im. - Natalia Wyroba, Błażej Madeja, Magdalena Mynarska; IIIm - Aleksandra Waloszek
Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Udział: Arkadiusz Bieroński - I miejsce, Sławomir Puda - IV miejsce, Mariusz Faruga - V miejsce
Laureaci: I miejsce - drużyna
Konkurs Interdyscyplinarny
Nauczyciel odpowiedzialny: nauczyciele klas IV-VI
Udział:  
Laureaci: Mariusz Faruga, Monika Konieczny - awans do drugiego etapu
Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Oxford"
Nauczyciel odpowiedzialny: Renata Patyk
Udział: 13 uczniów klas IV-VI
   
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Oxford"
Nauczyciel odpowiedzialny: Ewa Zdrowak
Udział: 15 uczniów klas IV-VI
Laureaci:  
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Oxford"
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Waloszek
Udział: 45 uczniów klas IV-VI
Laureaci: Laureaci:Sławomir Puda - Im z wyróżnieniem, Mariusz Faruga - IIm
Konkurs Mitologiczny
Nauczyciel odpowiedzialny: Renata Patyk, Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Udział: 13 uczniów klas IV-VI
Laureaci:  
Ogólnopolska Kampania Profilaktyczna "Zachowaj trzeźwy umysł". "Co jest moim kwiatem paproci?"
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Udział: 15 uczniów
Laureaci: Mariusz Faruga
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Zmiany klimatyczne a zdrowie"
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Udział: 4 uczniów
Laureaci: Karol Arendarczyk - drugie wyróżnienie
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Z przyrodą na ty - zawsze zdrowo"
Nauczyciel odpowiedzialny: : Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Udział: 10 uczniów
Laureaci: Monika Pawełczyk - nagroda, Sławomir Puda - wyróżnienie, Martyna Malcher - wyróżnienie
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Z przyrodą na ty - przyroda naszym przyjacielem"
Nauczyciel odpowiedzialny: Marcińczyk-Jarek, Mirosława Morkisz
Udział: 9 uczniów
Laureaci: Aleksandra Waloszek - nagroda
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Kartka świąteczna"
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek, Mirosława Morkisz
Udział: 16 uczniów
Laureaci: Anna Ligęza - II miejsce, Rafał Smutkowski - III miejsce
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Przyleciały anioły"
Nauczyciel odpowiedzialny: Katarzyna Marcińczyk-Jarek, Mirosława Morkisz, Bożena Krasoń
Udział: 29 uczniów
Laureaci: Anna Ligęza - nagroda, Magda Mynarska - wyróżnienie, Bartek Spyrka - wyróżnienie, Agnieszka Grzesica - wyróżnienie
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Kościoły, kapliczki i krzyże przydrożne"
Nauczyciel odpowiedzialny: : Mirosława Morkisz
Udział: 7 uczniów
Laureaci: Eryk Dziedzic - wyróżnienie
Powiatowy Recytatorski Gwarowy "Pogodejmy po naszymu"
Nauczyciel odpowiedzialny: Mirosława Morkisz
Udział: 2 uczniów
Laureaci: Klaudia Świąder - II miejsce, Magda Mynarska - II miejsce
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Święta Bożego Narodzenia w moim domu"
Nauczyciel odpowiedzialny: Mirosława Morkisz
Udział: 6 uczniów
Laureaci: Magda Mynarska - nagroda
Szkolny Konkurs Plastyczny "Święta Bożego Narodzenia"
Nauczyciel odpowiedzialny: Mirosława Morkisz
Udział: uczniowie klas I - III
Laureaci: Magda Mynarska - I miejsce, Agnieszka Grzesica - II miejsce, Klaudia Świąder - III miejsce, Ola Waloszek - wyróżnienie, Wiktoria Sajdok - wyróżnienie, Ola Ryguła - wyróżnienie, Michał Piosik - wyróżnienie, Natalia Wyroba - wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Oxford"
Nauczyciel odpowiedzialny: Ewa Zdrowak
Udział: 15 uczniów klas IV-VI
Laureaci:  
Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Literacki organizowany przez Centrum Edukacyjno-Metodyczne w Katowicach
Nauczyciel odpowiedzialny: Mirosława Morkisz
Udział: 2 uczniów
Laureaci: Magdalena Mynarska - wyróżnienie
Gminny Konkurs Plastyczny na widokówkę bożonarodzeniową organizowany przez Centum Kultury w Woli
Nauczyciel odpowiedzialny: Mirosława Morkisz
Udział: 3 uczniów
Laureaci: Ola Waloszek - II miejsce
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Cztery pory roku - zima"
Nauczyciel odpowiedzialny: Mirosława Morkisz, Katarzyna Marcińczyk-Jarek
Udział: uczniowie klas I-VI
Laureaci: Ola Waloszek - wyróżnienie w kat. klas I-III, Anna Skirtun - wyróżnienie w kat. klas IV-VI
   
   

Akcje  

Młody Obywatel

 UNICEF - Gwiazdka dla Afryki

Unicef

Mądra szkoła

Szkoła w Ruchu

Szkoła z klasą

Szkoła Demokracji

   
© ALLROUNDER
  • Stephen Curry Shoes
  • Yeezy Shoes
  • curry one
  • kd shoes
  • KD 8
  • kyrie 1
  • Curry 1
  • lebron shoes
  • supra shoes
  • Stephen Curry Jerseys
  • lebron shoes
  • Under Armour Shoes
  • UA shoes
  • http://www.underarmourshoes.us.com
  • kd shoes
  • Kevin Durant shoes
  • Under Armour Soccer Cleats
  • stan smith shoes
  • kyrie 2
  • adidas stan smith
  • adidas nmd shoes
  • Asics Shoes
  • kd 9
  • Yeezy 550
  • Yeezy 550 boost
  • Yeezy 550
  • Yeezy 550 boost
  • kd shoes
  • Curry 3
  • ua running shoes
  • Curry 1
  • http://www.curry1.org
  • Kanye West Shoes
  • kevin durant shoes
  • kyrie 1 shoes
  • Giuseppe Zanotti Shoes
  • kyrie irving shoes
  • kyrie shoes
  • adidas nmd Runner
  • kobe 10
  • kyrie 2
  • irving shoes
  • Pharrell Williams Shoes
  • NMD Human Race
  • kobe 10 shoes
  • Kanye West Shoes
  • kobe shoes
  • Stephen Curry Shoes
  • curry one
  • curry one
  • Curry One
  • Curry Shoes
  • adidas stan smith
  • stan smith
  • Curry 3
  • stan smith adidas
  • stan smith shoes
  • yeezy 2
  • Baseball Bats
  • kobe bryant shoes
  • Asics Gel Kayano
  • kobe 11
  • Kanye Shoes
  • Giuseppe Zanotti Shoes
  • GZ Shoes
  • Curry One
  • Curry Shoes
  • supra footwear
  • ua shoes
  • curry two
  • Nike Huarache
  • Kobe Shoes
  • Lebron 13
  • Harden Shoes
  • Curry One
  • Kyrie Irving Shoes
  • kobe 11 shoes
  • Under Armour Shoes
  • Giuseppe Zanotti Design
  • Under Armour running shoes
  • Curry 2
  • Curry 2
  • yeezy 2
  • Giuseppe Zanotti Sneakers
  • Giuseppe Zanotti
  • messi shoes
  • Giuseppe Zanotti
  • kyrie 2 shoes
  • D Rose 6
  • Giuseppe Zanotti
  • Harden Shoes Sale
  • yeezy 350
  • http://www.yeezy350.org
  • Under Armour Shoes
  • Harden 1
  • Stephen Curry Shoes
  • kyrie 2
  • Nike Roshe Run
  • Under Armour Shoes
  • Roshe Run Shoes
  • Curry 2
  • Messi Soccer Shoes
  • Gel Kayano
  • kyrie 2
  • Salomon Shoes
  • Rose 6
  • James Harden Shoes
  • Roshe Run
  • Giuseppe Zanotti
  • Roshe Run
  • Curry Shoes
  • messi soccer
  • West Shoes
  • Messi Soccer
  • curry one
  • Nike Roshe Run
  • KD Shoes
  • Stephen Curry Shoes
  • Roshe Run Women
  • Rose 6
  • supra skytop shoes
  • Nike Kevin Durant Shoes
  • Roshe Run Shoes
  • Roshe Run cheap
  • Giuseppe Zanotti Design
  • Curry Jerseys
  • Curry Shoes
  • Lionel Messi Shoes
  • Curry Shoes 2015
  • Stephen Curry Shoes
  • Harden 1 Shoes
  • James Harden Shoes
  • James Harden Shoes For Sale
  • Cheap Baseball Bats
  • Harden Shoes
  • Nike Roshe Run Shoes
  • Asics Kayano
  • Kevin Durant Shoes
  • Giuseppe Zanotti Shoes
  • Roshe Run Shoes
  • Cheap Yeezy Shoes
  • Curry Shoes MVP
  • Discount Roshe Run
  • Curry Shoes
  • Cheap Curry Shoes
  • Nike Shoes
  • Stephen Curry Jersey
  • James Harden 1
  • Baseball Bats For Sale
  • Under Armour
  • Roshe Run Online
  • Under Armour Curry Shoes
  • skytop shoes
  • salomon shoes
  • Stephen Curry Shoes 2015
  • Air Huarache
  • Cheap Giuseppe Zanotti
  • Salomon Trail Running Shoes
  • kobe x
  • Kobe 10
  • Nike Harden Shoes
  • Asics Running Shoes
  • Salomon Running Shoes
  • Baseball Bats Outlet
  • Yeezy Shoes
  • Cheap Harden 1
  • lebron james shoes
  • Curry Basketball Shoes
  • Curry Jersey
  • Nike Huarache Shoes
  • KD 8
  • lebron shoes
  • kobe bryant shoes
  • kobe shoes
  • kevin durant shoes
  • Cheap Curry Shoes
  • Giuseppe Zanotti Sale
  • Trail Running Shoes
  • yeezy 950
  • West Shoes
  • Baseball Bats Store
  • Nike KD 8
  • Curry One Mvp
  • Running Shoes
  • james shoes
  • nike lebron james shoes
  • Nike Harden Shoes
  • Cheap Curry Jersey
  • Asics Shoes
  • Curry Shoes Outlet
  • Yeezy Shoes Sale
  • Curry Shoes
  • Air Huarache Shoes
  • KD 8
  • Baseball Bat
  • kobe 10
  • kd 7 shoes
  • kd 7
  • kd shoes
  • cheap Roshe Run
  • Roshe Run Sale
  • Nike Kobe Shoes
  • Roshe Run Women
  • Under Armour Basketball Shoes
  • Harden Shoes
  • Air Yeezy Shoes
  • Under Armour Store
  • Baseball Bats Sale
  • Roshe Run Men
  • Air Yeezy Shoes
  • Asics Shoes Women
  • Discount KD 8
  • Huarache Shoes
  • Curry Jersey Sale
  • Curry basketball Shoes
  • Curry 2 Shoes
  • Nike Air Yeezy Shoes
  • Stephen Curry Jersey sale
  • Curry Shoes
  • curry 1
  • Stephen Curry Shoes
  • UA Curry Shoes
  • Under Armour curry one
  • James Harden Shoes
  • Stephen Shoes
  • New Curry Shoes
  • Steph Curry 1
  • Stephen Curry Shoes
  • Nike Kevin Shoes
  • James Harden Shoes 2015
  • Harden Shoes 2015
  • Nike Roshe Run
  • Asics Shoes Men
  • Roshe Run
  • kobe 10 shoes
  • Stephen Curry Shoes
  • kobe shoes
  • kobe bryant shoes
  • Air Huarache Run
  • kevin durant shoes
  • Yeezy Shoes
  • kd shoes
  • kobe basketball Shoes
  • kobe bryant shoes
  • kobe shoes 2015
  • Nike Harden Shoes
  • Nike James Harden Shoes
  • Harden Shoes For sale
  • kevin shoes
  • Harden Shoes Sale
  • durant shoes
  • Curry Shoes
  • Kevin Durant Shoes
  • yeezy shoes
  • kanye west shoes
  • http://www.yeezyshoes.us.com
  • kobe x shoes
  • nike kyrie 1
  • Curry Low Shoes
  • nike free shoes
  • nike free run
  • kd shoes 2015
  • kyrie shoes
  • kyrie irving shoes
  • kobe 10 shoes
  • lebron james jerseys
  • lebron jerseys
  • kobe 10
  • kyrie 1 shoes
  • Huarache Run Women
  • kyrie 1
  • nike free 5.0
  • nike free 5
  • kobe shoes
  • nike Yeezy Shoes
  • KD Shoes
  • kd 8
  • kobe jersey
  • Cheap kobe jersey
  • adidas rose shoes
  • derrick rose shoes
  • lebron james shoes
  • russell westbrook shoes
  • westbrook shoes
  • Huarache Run Men
  • russell shoes
  • Air Huarache Sale
  • jordan westbrook shoes
  • lebron james jersey
  • kyrie irving shoes
  • nike kyrie 1
  • Curry Shoes Sale
  • messi cleats
  • Nike Huarache Sale
  • cheap kyrie 1
  • KD 9 shoes
  • KD 9
  • KD 8
  • KD 8 Shoes
  • KD Shoes
  • Kevin Durant Shoes
  • michael jordan jerseys
  • jordan jerseys
  • michael jerseys
  • kevin durant jersey
  • kd jersey
  • kevin jersey
  • kobe bryant jerseys
  • kobe bryant jersey
  • james jerseys
  • cheap lebron jerseys
  • d rose shoes
  • rose shoes
  • lebron james jerseys
  • lebron jersey
  • james jersey
  • d rose shoes
  • rose shoes
  • adidas rose shoes
  • lebron james shoes
  • michael jordan jersey
  • nike shoes
  • lebron james shoes
  • kd shoes
  • kd shoes
  • Curry 1
  • Curry 1 Shoes
  • Stephen Curry 1
  • kd 7 shoes
  • kd 7
  • lebron shoes
  • cheap lebron james shoes
  • nike lebron shoes
  • lebron shoes
  • kyrie irving shoes
  • kyrie shoes
  • kyrie 1 shoes
  • irving shoes
  • lebron 12
  • Curry 1
  • Curry 2
  • Curry 2.5
  • Curry 3
  • lebron 12 shoes
  • lebron shoes
  • air max shoes
  • nike air max shoes
  • nike air max
  • durant jersey
  • kevin durant shoes
  • kd vii
  • kd 7
  • kobe bryant jersey
  • kobe bryant jerseys
  • kobe jerseys
  • UA Curry Low Shoes
  • bryant jerseys
  • adidas porsche shoes
  • adidas porsche design shoes
  • lebron james shoes
  • kobe shoes 2015
  • kobe shoes
  • kobe bryant shoes
  • kobe bryant shoes 2015
  • nike air shoes
  • nike air max shoes
  • cheap air max shoes
  • air max shoes
  • kd vii shoes
  • nba jerseys
  • kd shoes
  • kevin durant shoes
  • cheap kd shoes
  • kobe shoes nba
  • cheap kobe shoes
  • kd shoes
  • kevin durant shoes
  • kevin durant shoes
  • kd 7 shoes
  • kevin durant shoes mvp
  • Griffin Shoes
  • Cheap Jordan Griffin Shoes
  • Jordan Griffin Shoes
  • Hyperdunk Shoes
  • porsche design shoes
  • adidas porsche design
  • adidas shoes
  • kevin bryant shoes
  • kd shoes store
  • kd 7
  • nba jerseys store
  • herve leger dresses
  • kobe shoes
  • kobe bryant shoes
  • kd shoes
  • kd sneaker
  • jeremy scott adidas
  • jeremy scott wings
  • jeremy scott shoes
  • js wings
  • lebron shoes
  • kobe shoes
  • kobe bryant shoes
  • Blake Griffin Shoes